Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data/a/9/a9f53b35-b3ce-4847-b47f-e22ff0575ca8/altan.sk/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Cenník

Káždý výrobok produkovaný firmou ALTAN je originál. To znamená, že cena výchádza z konkrétnej požiadavky zákazníka, zohľadňujúcej špecifikáciu materiálu, súpis prác pri realizácii a návrh dizajnu, na základe ktorej je následne vypracovaná cenová kalkulácia.
Firma ALTAN sa v súčasnosti, tak ako mnoho iných firiem a spoločností na Slovensku riadi sloganom: „Meníme menu, nie cenu“. Týmto sa zaväzuje, že zavedenie eura na Slovensku nebude dôvodom na zvyšovanie cien.

Káždý výrobok produkovaný firmou ALTAN je originál. To znamená, že cena výchádza z konkrétnej požiadavky zákazníka, zohľadňujúcej špecifikáciu materiálu, súpis prác pri realizácii a návrh dizajnu, na základe ktorej je následne vypracovaná cenová kalkulácia.Firma ALTAN sa v súčasnosti, tak ako mnoho iných firiem a spoločností na Slovensku riadi sloganom: „Meníme menu, nie cenu“.

Týmto sa zaväzuje, že zavedenie eura na Slovensku nebude dôvodom na zvyšovanie cien.

70859