Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /data/a/9/a9f53b35-b3ce-4847-b47f-e22ff0575ca8/altan.sk/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Materiál

Drevo
Drevo je materiálom, minulosti, súčasnosti a budúcnosti. S človekom je úzko spätý a je k nemu najbližšie. Práve preto je drevený masív základným materiálom pre výrobu produktov firmy altan. Z drevín sa okrem najviac používaného smreka, využívajú dreviny , ktoré sa radia do vyšších skupín z hľadiska odolnosti voči poveternostným vplyvom (napr. dub), dreviny tropické (napr. Bangkirai), alebo dreviny tepelne upravované  (napr. Thermowood®).
Kov, sklo, plast
Podľa návrhu výrobku môžu drevný masív dopĺňať doplnkové materiály, s nosnou resp. estetickou funkciou. Môžu mať charakter spojovací resp. kotviaci. Okrem iných sú to ušľachtilá oceľ (nerez), sklo, plexisklo, komôrkový polykarbonát (Makrolon®)
Strešná krytina
Pri návrhu strešného plášťa je možné použiť všetky na trhu dostupné strešné krytiny. Medzi inými sú to pálená krytina, betónová krytina, krytina na báze kovov (plech obyčajný, plech titánzinkový, trapézový plech, vlnitý plech, tvarovaná strešná oceľová krytina (vzorkovník farebných odtieňov RAL)), drevený šindeľ, krytina z asfaltu a bitúmenu.
Povrchová úprava
V súčasnosti využíva firma altan náterový systém slovinského pôvodu,  Belinka.
Belinka sú nátery určené na ochranu a dekoráciu dreva pripravené vlastnou technológiou a určujú pevné merítko kvality. Ich nátery sú v súlade so svetovými smernicami v obore dizajnu a architektúry a tým prispievajú k vyššej úrovni kultúry bývania. So znižovaním obsahu organických rozpúšťadiel a použitím čo najekologickejších biocidov odstraňujeme všetky prípadné následky týchto náterov pre životné prostredie a zdravie, čím demonštrujú ich starostlivosť o zákazníkov. Pre všetky ich výrobky získali certifikáty, ktoré potvrdzujú ich kvalitu, účinnosť a ekologickou prijateľnosť. Všetky obchodní postupy sa prevádzajú podľa štandardu kvality ISO 9001. V roku 2001 tiež získali certifikát pre súlad systému zaobchádzania so životným prostredím s požiadavkami medzinárodného štandardu ISO 14001.
(vzorkovnica farebných odtieňov Belinka)

DrevoDrevo je materiálom, minulosti, súčasnosti a budúcnosti. S človekom je úzko spätý a je k nemu najbližšie. Práve preto je drevený masív základným materiálom pre výrobu produktov firmy altan. Z drevín sa okrem najviac používaného smreka, využívajú dreviny , ktoré sa radia do vyšších skupín z hľadiska odolnosti voči poveternostným vplyvom (napr. dub), dreviny tropické (napr. Bangkirai), alebo dreviny tepelne upravované  (napr. Thermowood®).
Kov, sklo, plastPodľa návrhu výrobku môžu drevný masív dopĺňať doplnkové materiály, s nosnou resp. estetickou funkciou. Môžu mať charakter spojovací resp. kotviaci. Okrem iných sú to ušľachtilá oceľ (nerez), sklo, plexisklo, komôrkový polykarbonát (Makrolon®)
Strešná krytinaPri návrhu strešného plášťa je možné použiť všetky na trhu dostupné strešné krytiny. Medzi inými sú to pálená krytina, betónová krytina, krytina na báze kovov (plech obyčajný, plech titánzinkový, trapézový plech, vlnitý plech, tvarovaná strešná oceľová krytina (vzorkovník farebných odtieňov RAL)), drevený šindeľ, krytina z asfaltu a bitúmenu.
Povrchová úpravaV súčasnosti využíva firma altan náterový systém slovinského pôvodu,  Belinka. Belinka sú nátery určené na ochranu a dekoráciu dreva pripravené vlastnou technológiou a určujú pevné merítko kvality. Ich nátery sú v súlade so svetovými smernicami v obore dizajnu a architektúry a tým prispievajú k vyššej úrovni kultúry bývania. So znižovaním obsahu organických rozpúšťadiel a použitím čo najekologickejších biocidov odstraňujeme všetky prípadné následky týchto náterov pre životné prostredie a zdravie, čím demonštrujú ich starostlivosť o zákazníkov. Pre všetky ich výrobky získali certifikáty, ktoré potvrdzujú ich kvalitu, účinnosť a ekologickou prijateľnosť. Všetky obchodní postupy sa prevádzajú podľa štandardu kvality ISO 9001. V roku 2001 tiež získali certifikát pre súlad systému zaobchádzania so životným prostredím s požiadavkami medzinárodného štandardu ISO 14001.(vzorkovnica farebných odtieňov Belinka)

70859

Komentáre sú deaktivované.